Kalendarz uroczystości szkolnych i konkursów
w roku szkolnym 2020 / 2021
L.p. |
Miesiąc |
Uroczystość / Konkurs |
Termin |
Odpowiedzialni |
Dekoracja |
1. |
Wrzesień |
Pasowanie Pierwszoklasistów |
wychowawcy klas I |
wychowawcy klas I |
|
2. |
Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych i niemieckojęzycznych |
28.09.2020 r. |
Majchrzak – Glapiak J. , Ziegler K. |
||
3. |
Październik |
Dzień Tabliczki Mnożenia |
02.10.2020 r. |
Molendowska B., Turek A., wychowawcy klas I - III |
|
4. |
Dzień Edukacji Narodowej |
14.10.2020 r. |
wychowawcy klas, Samorząd Uczniowski |
. |
|
5. |
Święto Bibliotek Szkolnych |
Matczak K., Leonarczyk J. |
|||
6. |
Ogólnopolski Tydzień Kariery |
Kęsicka M. |
|||
7. |
Gminny Konkurs „English? Deutsch? – żaden problem!” |
nauczyciele języków obcych |
|||
8. |
Listopad |
Święto Niepodległości (apel) |
Turek A., Białas A. |
dekoracja: Majchrzak – Glapiak J., Wasiak R. oprawa muzyczna: Dera A. |
|
9. |
Konkurs ortograficzny – I etap |
Kołak I., Woś – Sochacka I. |
|||
10. |
Dzień Życzliwości |
Kęsicka M., Czapska A. |
|||
11. |
Tydzień Kultury Uczniowskiej |
. |
Szmyt-Grzelczyk E., Kopienka K., Borkowska - Wojtkowiak V. oraz SU |
||
12. |
Konkurs recytatorski poezji religijnej |
Kołak I., Woś – Sochacka I., Czapska A., Nowaczyk J. |
|||
13. |
Pluszowy Miś |
25.11.2020 r. |
Matczak K., Majchrzak – Glapiak J. |
||
14. |
Grudzień |
Akcja „Podziel się sercem, podziel się słodyczami” |
Czapska A. |
||
15. |
Jasełka |
I etap kształcenia: wychowawcy klas III II i III etap kształcenia: Nowaczyk J., Czapska A. |
dekoracja: Molendowska B., Majchrzak-Glapiak J. oprawa muzyczna: Dera A. montaż dekoracji i nagłośnienia: Mika R., Kopienka K. |
||
16. |
Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego „Weihnachten – lapbook” kl. IV - VI |
Majchrzak – Glapiak J. |
|||
17. |
Konkurs ortograficzny – etap II |
Kołak I., Woś – Sochacka I. |
|||
18. |
Styczeń |
Balik klas I - III |
wychowawcy klas I-III |
||
19. |
Konkurs ortograficzny – etap III |
Kołak I., Woś – Sochacka I. |
|||
20. |
III Gminny Konkurs Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim |
Białas A. |
|||
21. |
Koncert dla Babci i Dziadka |
wychowawcy klas I- III |
oprawa muzyczna: Dera A. |
||
22. |
Luty |
Tydzień Języka Polskiego |
Kołak I., Woś – Sochacka I., Matczak K. |
||
23. |
Konkurs poprawnej polszczyzny dla klas VI - VIII |
Kołak I., Matczak K. |
|||
24. |
Wieczór poetycki |
Matczak K., Kęsicka M., Woś – Sochacka I., Kołak I., Stachowiak A. |
oprawa muzyczna: Dera A. |
||
25. |
Turniej Wiedzy Pożarniczej – Młodzież zapobiega pożarom |
Kopienka K. |
|
||
26. |
Święto Patrona |
część artystyczna: Woś – Sochacka I., Leonarczyk J. oprawa muzyczna: Dera A. apel poległych: Mika R., Dera A. |
sala gimnastyczna: Kęsicka M., Matczak K., Kołak I. korytarz (parter): Dybska A., Szmyt - Grzelczyk E. korytarz (piętro): wychowawcy klas I i II montaż dekoracji i nagłośnienia: Mika R., Kopienka K. |
||
27. |
Podsumowanie I półrocza 2020/2021 |
SU |
|||
28. |
Marzec |
Wiosenny Dzień Zdrowia |
I etap kształcenia: wychowawcy klas II II i III etap kształcenia: Ziegler K., Radoła W., Wasiak R. |
||
29. |
Konkurs matematyczny kl. I – III (etap klasowy) |
Skrzypczak M. |
|||
30. |
Konkurs ortograficzny kl. I - III (etap klasowy) |
Thiel Z. |
|||
31. |
Rekolekcje |
Czapska A., Nowaczyk J. |
|||
32. |
Dzień Św. Patryka |
Leonarczyk J., Radoła W. |
|||
33. |
Konkurs wiedzy o mitologii |
Kołak I., Matczak K., |
|||
34. |
Konkurs języka angielskiego dla klas VII „Kahoot” |
Ziegler K. |
|||
35. |
Konkurs „Co wiesz o Irlandii?” |
Ziegler K. |
|||
36. |
Targi edukacyjne |
Kęsicka M., Matczak K. |
|||
37. |
Kwiecień |
Międzynarodowy Dzień Książki i Tydzień Bibliotek – Konkurs Recytatorski Językowy |
23.04.2021r. |
Matczak K., Leonarczyk J., Radoła W., Woś – Sochacka I., Majchrzak – Glapiak J. |
|
38. |
Konkurs języka angielskiego dla klas VII „Kahoot” |
Ziegler K. |
|||
39. |
Gminny Konkurs Matematyczny Klas VI |
Dybska A., Turek A., Molendowska B. |
|||
40. |
Konkurs matematyczny kl. I – III (etap szkolny) |
Skrzypczak M. |
|||
41. |
Konkurs ortograficzny kl. I – III (etap szkolny) |
Thiel Z. |
|||
42. |
Maj |
Święto Konstytucji 3-go Maja – Dzień Historyczny |
część artystyczna: Kołak I., Białas A. |
Radoła W., Majchrzak- Glapiak J. |
|
43. |
Dzień Matematyki |
Dybska A., Turek A., Molendowska B. |
|||
44. |
Dzień Rodziny |
Czapska A., Kęsicka M. |
|||
45. |
Dyktando w terenie |
Woś – Sochacka I., Kołak I., Matczak K., Kęsicka M. |
|||
46. |
Konkurs recytatorski |
Kołak I., Matczak K., |
|||
47. |
Konkurs „Prezenterem być” (j. angielski, j. niemiecki) |
nauczyciele języków obcych |
|||
48. |
Gminny Konkurs „English is easy” (kl. I – III) |
nauczyciele języków obcych |
|||
49. |
Gminny Konkurs Ortograficzny/ Matematyczny dla klas I – III |
wychowawcy klas I-III |
|||
50. |
Czerwiec |
Mój pierwszy słownik – konkurs dla zerówek |
Radoła W. |
||
51. |
Dzień Dziecka |
01.06.2021r. |
I etap kształcenia: wychowawcy klas I-III II i III etap kształcenia: wychowawcy klas |
||
52. |
Dzień Sportu |
II i III etap kształcenia: nauczyciele wychowania fizycznego |
|||
53. |
Festyn Rekreacyjno - Sportowy |
wszyscy nauczyciele |
|||
54. |
Zakończenie Roku Szkolnego |
25.06.2021r. |
wszystkie etapy kształcenia: wychowawcy klas VII, VIII KOMERS: wychowawca klasy VIII |
||
55. |
Wrzesień |
Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2021/2022 |
01.09.2021r. |
Frydrych I. |
Turek A. |
Język polski – akcja od października „Podaruj komuś wiersz” – Woś – Sochacka I., Kołak I.
Język polski – akcja raz w miesiącu „Dzień Języka Polskiego” - Stachowiak A., Kołak I.